1. De veiling 5 en slot

    Datum: 26-3-2020, Categorieën: Extreem Auteur: hagenees223, Bron: Gertibaldi

    ... toch dat dat het ene condoom na het andere werd gevuld.

    De mannen kropen van haar af en onder haar vandaan en namen nu zelf even een pauze nadat ze de afgebonden borsten van Jolande hadden losgemaakt. Ze hoorde hoe de mannen wat te drinken pakten en hoe het ijs in hun glas rinkelde. Wat zij wel verwachte gebeurde ook. Het ene na het andere ijsblokje werd in haar kut gestopt. Het leek een eeuwigheid te duren voor het ijs gesmolten was en als een straaltje water uit haar kut lekte. Dan hoorde zij iets klikken wat ze niet gelijk thuis kon brengen. Het bleek een aansteker te zijn geweest, die een kaars aanstak. Terwijl zij nog wijdbeens en met gestrekte armen op het bed lag voelde zij opeens iets heets op haar lijf en even later weer. Ze wist gelijk wat het was en haar Meester had ook al met kaarsvet op haar gespeeld. Er werd een heel patroon op haar lijf gelegd van kaarsvet en ook haar borsten en kut werden van kaarsvet voorzien. Toen de mannen hier eindelijk mee klaar waren werd zij weer aan de katrol vast gezet en met een zweep werd nu het kaarsvet van haar af geslagen. Na wat een eeuwigheid leek te duren waren ze met haar klaar. Opeens kreeg ze van de drie mannen een zoen en werd ze gecomplimenteerd door de mannen voor hoe zij alles had doorstaan en dat zij een volgende keer ...
    ... zeker weer op haar zouden bieden. Het volgende wat zij hoorde was het dichtslaan van de deur en dan voelde zij bekende armen die haar opvingen en losmaakten. Het masker ging af en ze was alleen met haar Meester. Die haar met zich mee trok op het bed en haar daar tegen zich aan trok. Als een klein meisje kroelde ze tegen hem aan en voelde zich geborgen en veilig bij hem. Hij vertelde haar hoe trots hij op haar was en dat hij in de zaal tijdens het bieden al complimenten had gekregen over zijn mooie slavin. Ze glunderde dat zij haar Meester zo trots had weten te maken.

    Na een tijdje tot rust te zijn gekomen kleedde haar meester zich uit en gingen ze samen douchen, waarbij dit keer haar Meester haar insopte en begon te wassen. Toen ze weer terug in de kamer kwamen lagen de kleren van Jolande keurig op het bed en kon zij zich aankleden. Na nog van de veilingmeester afscheid te hebben genomen werden ze door de butler naar de buitendeur geleid. Om weer op huis aan te gaan. Jolande zat nauwelijks in de auto of ze viel in slaap en kennelijk had haar Meester haar naar binnen gedragen, want de volgende ochtend werd zij wakker in haar eigen bed met de geur van koffie in haar neus. Haar Meester had koffie gezet en op bed dronken ze samen de koffie en spraken de vorige avond nog uitgebreid door.
«123»